Архів 2019-2020

open all | close all

Архів 2018-2019

open all | close all

Архів 2017-2018

open all | close all

Архів 2016-2017

open all | close all

Архів 2015-2016

open all | close all

Архів 2014-2015

open all | close all

Архів 2013-2014

open all | close all

Архів 2012-2013

open all | close all

Архів 2011-2012

open all | close all

Архів 2010-2011

open all | close all

Переможці ІІ-го (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 навчальному році

2етап

Переможці І-го (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013-2014 навчальному році

2етап_район

Переможці ІІІ-го (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 навчальному році

Переможці

Свято радості зі сльозами на очах

     9 Травня! Свято Перемоги – свято радості зі сльозами на очах! Цей День ніколи не залишить нашу пам'ять. Ми дякуємо тим, хто віддав молодість, здоров’я, життя за наше майбутнє!
     Гімназія №19 «Межигірська» приєднується до привітань ветеранів і люб’язно зустрічає поважних гостей у стінах свого учбового закладу:
     – Міщенко Валентину Миколаївну – заступника голови райдержадміністрації;
     – Мірошниченка Віктора Анатолійовича – директора Українського фонду соціальних інвестицій;
     – Виговську Катерину Несторівну – голову спілки ветеранів Подільського району.
     Черговий клас зустрічає ветеранів і супроводжує до актової зали, де на них чекає увага , пошана і радушні привітання господарів гімназії та їх шефів – Головного управління розвідки. Учні початкової школи віршами та піснями сказали своє «Дякую» ветеранам Великої Вітчизняної війни. Це дійсно було зворушливо і торкнулось душі стареньких. Вони плакали, дивлячись на них, маленьких і незахищених, розуміючи, що це і є те майбутнє, заради якого вони віддавали свої життя.
     Ще одним подарунком для ветеранів був концерт, який складався з пісень молодості, спогадів. Ці мелодії нагадали їм їхніх друзів, коханих, а також грізні події повоєнних років.
     Зі сцени лунали теплі, щирі привітання на адресу головних гостей гімназії – ветеранів Великої Вітчизняної війни.
     Це було відверто, правдиво, від серця!
     Ми пам’ятаємо Ваш подвиг!

.

Школа передового досвіду

      11 квітня на базі бібліотеки столичної гімназії «Межигірська» №19 відбувся семінар бібліотекарів шкіл Подільського району міста Києва. Керувала семінаром методист районного науково-методичного центру управління освіти Бучина Олена Феліксівна.
      Місце проведення семінару було обрано не випадково. Бібліотека, якою керує Дорохова Надія Федорівна – фахівець вищої категорії, займає в районі одне з ведучих місць з бібліотечної роботи, повністю комп‘ютеризована.
      Бібліотека забезпечена сучасним обладнанням: комп’ютери у кількості – 11, які підключені до мережі «Інтернет», мультимедійний центр, принтер, сканер, ксерокс, телефон, телевізор, стелажі, книжкові шафи для виставок книг, кафедра для видачі книг.
      У бібліотеці в наявності документація, що регламентує її діяльність: Положення про бібліотеку, правила користування, паспорт, посадові інструкції, плани, а також облікова документація: книги сумарного обліку, інвентарні книги, щоденники роботи, зошити обліку документів, папка копій рахунків та накладних, папка руху фонду, картотека підручників, тематичні картотеки.
      Надія Федорівна прийняла активну участь у всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека» в номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу». Учасники семінару з увагою прослухали презентацію її роботи «Формування інформаційної культури учнів у шкільній бібліотеці». Ця робота розширює і поглиблює теоретичні знання щодо можливостей шкільної бібліотеки у стимулюванні процесу розвитку інформаційно-компетентної особистості. Отримані результати можна використовувати у роботі шкільних бібліотек з питань формування в учнів основ інформаційної культури під час навчально-виховного процесу та позаурочний час.
      Серед фахівців бібліотечної справи пройшов обмін досвідом. У виступах бібліотекарів Грачової Т. С. ( Романо – германська гімназія №123) Семенової Л.П. (Фінансовий ліцей), Білецької Л.С. (гімназія №107 «Введенська») та інших були актуалізовані питання удосконалення форм і методів роботи щодо забезпечення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб, сприяння виконанню вимог Державного стандарту загальної середньої освіти, підготовки учнів до подальшої освіти і трудової діяльності, а також необхідності досягнення якісно нового рівня бібліотечно-інформаційного забезпечення у зв’язку із впровадженням нових інформаційних і телекомунікаційних технологій у діяльність бібліотек.
      Учасниками семінару біли висловлені побажання, щодо систематичного проведення подібних семінарів на базі бібліотек району.

.

Співпраця з Асоціацією сприяння розвитку італійської мови, культури та науки в Україні «Італьямо»

      Наша гімназія співпрацює з Асоціацією сприяння розвитку італійської мови, культури та науки в Україні «Італьямо». В минулому році всі бажаючі учні 8-х класів мали можливість почати відвідувати дворічні курси італійської мови.
      Взагалі, я опановую чотири іноземні мови: іспанську, англійську, французьку та італійську, проте найбільше мені подобається саме італійська, тому що вона дуже милозвучна та мелодійна. Я займаюсь її вивченням відносно недовгий час, але вже роблю деякі успіхи. Це все завдяки нашому викладачу Ользі Сергіївні, яка не лише чудово викладає предмет, але й надає можливість поширити свої знання щодо розвитку італійської мови та культури.
     До того ж наша група займається з носієм мови Маттео Річчі. З ним ми практикуємось розмовляти італійською, і у нас це непогано виходить. Він – наша можливість поспілкуватися із справжнім італійцем та звикнути до акценту та вимови аби володіти італійською досконало.

Іващенко Світлана,
учениця 9 класу

Round table «Learning English technology from A to Z»

      19 грудня, саме у День Святого Миколая, відбувся Round table «Learning English technology from A to Z» в рамках тижня англійської мови.
      Учні старших класів, в тому числі і наш клас, брали участь у цій події. Під час проведення круглого столу ми переглянули відеоролики, створені учнями нашої гімназії для конкурсу від Pearson, а також взяли участь у вікторині, організованій учасниками конкурсу. Під час проведення вікторини всі присутні відповідали на цікаві питання, пов’язані з вивченням англійської мови та використанням новітніх технологій.
      І учасники круглого столу, і вболівальники залишились задоволеними і приємно враженими таким заходом. До того ж ще й отримали солодкі призи!

Гардашник Еліна,
учениця 11-Б класу

Переможці XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                 

 

Переможці XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Прізвище, ім'я, по батькові учня Клас Місце  Прізвище, ім'я, по батькові учителя
1. Брага Дар’я Тимурівна 4-А 1 Бондарчук Тамара Василівна
2. Чаюн Людмила Володимирівна 4-А 2 Бондарчук Тамара Василівна
3. Кузьмін Єгор В’ячеславович 4-А 2 Бондарчук Тамара Василівна
4. Блінов Артем Олексійович 3-А 3 Білик Наталія Іванівна

Випробовуємо свої сили

УКРАЇНА
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
Гімназія № 19 "Межигірська"

Н А К А З

Від 01 жовтня 2013 р . № 

Про організацію і проведення
І-го(шкільного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2013-2014 навчальному році


      Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 вересня 2011 року № 1127 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2012–2014 роки» та від 27 червня 2012 року № 751 «Про започаткування щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту», наказу Міністерства освіти і науки України від 5 серпня 2013 року № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році», наказу Управління освіти Подільської районної у місті Києві державної адміністрації від 09.09.2013р. №270 «Про організацію і проведення I-го (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді    

НАКАЗУЮ:

1. Провести серед учнів гімназії І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін з 1-го по 23-е жовтня цього року за графіками, затвердженим в. о. директора.

2. Заступникам директора з НВР Білик Н.І. та Яценко О.М.:

2.1.Графік проведення олімпіад надати в районний науково-методичний центр (надалі РНМЦ) до 01.10.2013р.
2.2.Здійснити організаційне та матеріально-технічне забезпечення проведення І-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році.
2.3.Учителів, які будуть задіяні в організації та проведенні олімпіад ознайомити з наказом Управління освіти Подільської районної у м. Києві державної адміністрації від 09.09.2013 № 270. 
2.4.Звіти про проведення І етапу та заявки на участь команд у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін оргкомітетам ЗНЗ надати в РНМЦ до 30.10.2013р в паперовому та електронному варіантах на пошту podol-metod@ukr.net за формою (додаток 1 та додаток 2).

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступників директора гімназії з НВР Білик Н.І. та Яценко О.М.

В.о. директора                                                                                                    С. Пендюр


УКРАЇНА
ПОДІЛЬСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
Гімназія № 19 "Межигірська"

Н А К А З

Від 09 листопада 2013 р . № 

Про організацію і проведення
ІІ-го (районного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2013-2014 навчальному році

      Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 вересня 2011 року № 1127 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад на 2012–2014 роки» та від 27 червня 2012 року № 751 «Про започаткування щорічної Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту», наказу Міністерства освіти і науки України від 5 серпня 2013 року № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році», наказу Управління освіти Подільської районної у місті Києві державної адміністрації від 10.10.2013р. №298 «Про організацію і проведення ІІ-го (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

НАКАЗУЮ:

1. Провести ІІ-й (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, згідно з графіком Управління освіти Подільської районної у місті Києві державної адміністрації .

2. Заступникам директора з НВР Білик Н.І. та Яценко О.М.:

2.1 Здійснити організаційне та матеріально-технічне забезпечення проведення ІІ-го (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році. 
2.2 Учителів, які будуть задіяні в організації та проведенні олімпіад ознайомити з наказом Управління освіти Подільської районної у м. Києві державної адміністрації від 10.10.2013 № 298 та за роботу у вихідні дні надати їм компенсацію в канікулярні дні, згідно з чинним законодавством.
2.3. Призначити керівників команд гімназіїї, покласти на них відповідальність за своєчасне прибуття учнів на олімпіаду та їх повернення до гімназії, за збереження здоров’я та життя дітей . (Див.додатки). 
2.4. Забезпечити чергування вчителів та медичного працівника на час проведення в гімназії олімпіади з іноземної мови. 

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступників директора гімназії з НВР Білик Н.І. та Яценко О.М.

В.о. директора                                                                                       С. Пендюр


 

 

 

 

 

Дислокація та дати 
проведення II-го (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 
у 2013 – 2014 навчальному році.

 
                      

Дата

проведення

День проведення

Навчальні

предмети

Класи, щоберуть участь

Місце проведення

ЗНЗ

Адреса

1.

9.11

субота

Українська мова і література

7-11

№193

Вул. Світлицького, 22

2.

10.11

неділя

Іноземні мови

французька

8-11

№ 118

Вул. Тульчинська, 5

німецька

№ 123

Вул. Копилівська, 23

3.

15.11

п’ятниця

ІІ зміна

Педагогіка і психологія

11

№ 124

Вул. Спаська, 16

4.

16.11

субота

Хімія

7-11

№ 124

Вул. Спаська, 16

5.

17.11

неділя

Історія

8-11

№257

Пр-т  Гонгадзе, 7-б

6.

23.11

субота

Іноземні мови (англійська)

8-11

№ 19

Вул. Межигірська, 16

7.

24.11

неділя

Математика

6-11

№ 100

Вул. Покровська, 4\6

8.

27.11

середа

ІІ зміна

Фізична культура і спорт

11

№17

Вул..Фрунзе, 8

9.

29.11

п'ятниця

II зміна

Екологія

10-11

№ 10

Вул. Костянтинівська, 37

10.

30.11

субота

Фізика

7-11

№ 100

Вул. Покровська, 4\6

11.

1.12

неділя

Російська мова і література

9-11

№ 3

Пр-т  Правди, 84

12.

7.12

субота

Географія

8-11

№ 242

Пр-т. правди, 64-Г

13.

8.12

неділя

Інформаційні технології (офісні технології)

8-11

№ 271

Вул.  Мостицька, 16

14.

13.12

п'ятниця

ІI зміна

Астрономія

10-11

№ 100

Вул. Покровська, 4/6

15.

14.12

субота

Правознавство

9-11

№107

Вул..Введенська,35

16.

14.12

субота

Трудове навчання

8-11

№ 93

Пров. Межовий, 7

№ 243

Вул. Новомостицька, 10

17.

15.12

неділя

Інформатика

8-11

№ 271

Вул.  Мостицька, 16

18.

20.12

п'ятниця

II зміна

Економіка

9-11

Фінансовий

Пр-т. Гонгадзе, 32

19.

21.12

субота

Біологія

8-11

№ 6

Пр-т. Гонгадзе, 20

20.

22.12

неділя

Web-дизайн

6-11

№3

Пр-т  Правди, 84

21.

19.01

неділя

Комп'ютерна анімація

6-11

№107

Вул. Введенська, 35

22.

25.01

субота

Комп’ютерна графіка

6-11

№3

Пр-т Правди, 84

23.

26.01

неділя

Світова література

7-11

№17

Вул. Фрунзе, 8

24.

1.02

субота

Образотворче мистецтво

6-11

№107

Вул. Введенська, 35

 

Директор РНМЦ                                                                                          Л. Хілєнко


ГРАФІК проведення I етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у гімназії № 19 «Межигірська» на 2013-2014 навчальний рік

Дата проведення

День

Дисципліна

Час

Класи,учні яких можуть брати участь

1.     

03 жовтня

четвер

Основи економіки

15.00

9-11

2.     

03 жовтня

четвер

Образотворче мистецтво

15.00

6- 9

3.     

07 жовтня

понеділок

Географія

15.00

8-11

4.     

08 жовтня

вівторок

Хімія

15.00

8-11

5.     

09 жовтня

середа

Біологія, екологія

15.00

8-11

6.     

10 жовтня

четвер

Фізика, астрономія

15.00

7-11

7.     

11 жовтня

п’ятниця

Фізична культура і спорт

15.00

9-11

8.     

14 жовтня

понеділок

Історія ,основи правознавства

15.00

6-11

9.     

15 жовтня

вівторок

Англійська мова

13.00

8-11

10.   

16 жовтня

середа

Математика

15.00

5-11

11.   

17 жовтня

четвер

Іноземні мови (французька, німецька)

15.00

8-11

12.   

18 жовтня

п’ятниця

Трудове навчання

15.00

8-11

13.   

21 жовтня

понеділок

Українська мова і література

15.00

5-11

14.   

22 жовтня

вівторок

Інформатика, інформаційні технології

15.00

8-11

15.   

23 жовтня

середа

Світова література

15.00

7-11

В.о. директора                                                                                         С. Пендюр


 

Переможці ІІ-го (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2013-2014 н.р.

Головне про гімназію

open all | close all

Навчальний процес

open all | close all

Наше сьогодення

open all | close all