ПРАГНЕМО МИРУ!

    Новий навчальний рік для 8-А класу (класний керівник Н. Білик) розпочався з обговорення теми, яка в сучасному світі нікого не залишає байдужою. На першому уроці діти розмовляли про те, наскільки важливим є мир на нашій планеті, обговорювали небезпеку війни й можливості в її запобіганні, визначили позицію України в цьому питанні, пригадали історію воєн, спробували з’ясувати, хто має нести відповідальність за мир.

    Восьмикласники довго розмірковували над тим, яке ж значення має мир у житті кожної людини, а також згадували прислів’я та приказки на цю тему. Учні уявили, що перенеслися в майбутнє, і пояснювали своїм уявним дітям, чому збереження миру є основним завданням для всіх поколінь.

    Слово «мир» звучить по-різному різними мовами, але в усьому світі це слово означає прості й одвічні істини. Восьмикласники виготовили постери Миру на ватманах: приклеювали на них символ миру – голубів, а також записували свої думки.

    Мир на всій землі – вічна мрія людства, яка виникає в кожного нового покоління, однак війни на планеті не вщухають майже ніколи. Будемо сподіватися, що одного дня мрія про мир все  таки стане реальністю.

Надія Федорівна Дорохова,
завідуюча бібліотекою