І знову осінь прийшла до нас…

    І знову осінь прийшла в нашу гімназію. Гімназисти, збираючись на літературні читання до бібліотеки, як справжні господарі, що восени збирають урожай і рахують скільки в них виросло курчат, підраховують, скільки книжок вони прочитали за літо.

    Вже стало традицією, що гімназисти 2-8 класів у жовтні приходять в бібліотеку, щоб прочитати свої твори про осінь, декламувати вірші як відомих поетів, так і свої власні, а також обговорювати персонажів з різних книжок.

    Хороший приклад дітям показують вчителі, які також натхненно читають вірші в бібліотеці. Так, класний керівник 8-А класу Наталія Білик налаштувала всіх на позитивне сприйняття осені, продекламувавши вірш Ліни Костенко «Шипшина».

    Молодші школярі виготовили  з паперу невеличкі книжечки, в яких записали імена улюблених літературних героїв, і принесли в бібліотеку ці книжечки, засушене листя та кетяги калини й горобини, щоб створити навколо себе справжню осінню атмосферу.

    Учні середніх класів принесли вирізані з кольорового паперу листочки, на яких написали назви прочитаних влітку книжок, які їх особливо вразили, а потім прикрасили цими листочками стелажі.

    Створений дітьми урочистий осінній сад у бібліотеці гімназії запрошує всіх бажаючих стати частиною яскравої літературної осені.

Надія Федорівна Дорохова,
завідуюча бібліотекою