Козацькі забави

    Осінь – чарівна пора, що зачаровує нас своїми барвами, заспокоює тишею, ніжить теплим сонечком. Щороку  у жовтні, коли ми святкуємо День захисника України, День козацтва України, учнів та вчителів гімназії збирає у святковій залі спортивно-розважальна гра «Козацькі забави».

    В цьому році за право бути найсильнішими та найвправнішими боролися чотири команди учні 10-11-х класів:                            

    команда «Межигірські козаки» (10-А клас);

    команда «Хортиця» (10-Б клас);

    команда «Каченята» (11-А клас);

    команда  «Нащадки Хмеля» (11-Б клас).

    Як водиться у козацькому товаристві, козаки залишили свої імена та прізвища за дверима актової зали і увійшли в козацький світ (змагання) із тими іменами, яке  найвдаліше їх характеризують. Зауважимо, що прізвиська хлопці 10-11-х класів обирали собі самі. Ось деякі з них: Лях, Бачок, Горб, Сірий, Кудря, Лисий, Бугай, Сало, Посміхайло, Чубатий.

    Перемогу здобули учні 11-А класу. Вони виявилися найбільш  ерудованими та  вправними! Це й не дивно, адже випускний клас!

    А ще хотілося б відзначити команду учнів 10-А класу «Межигірські козаки», які всі, як один,  з’явилися на змагання у командній формі –  футболках «Козак-квест».

    Ласувати смачним запашним кулішом, приготованим  з любов’ю нашими кухарами і приправленим хорошими побажаннями та емоціями від нашого директора Лариси Василівни, – це вже традиція. 

    P.S. Свято закінчено! Вітаємо наших хлопців з посвятою в козаки, а всім іншим бажаємо міцного козацького здоров'я, миру і злагоди, творчих успіхів.

    Пам’ятайте, воля – найвища цінність у житті. Вільний не може збитися з путі! Ми не раби.! Ми козацького роду!