Скрабл

    Минулого тижня у Києві проходили змагання з гри "Скрабл" серед учнів 7, 8 класів десяти шкіл нашого міста. Гімназії №19 «Межигірська» пощастило бути однією з цих десяти навчальних закладів. 

    Перший етап гри проходив в гімназії, де брали участь 96 наших учнів. До другого етапу вийшли 24 учасники. А уже серед них ішла запекла боротьба за перемогу в гімназійному конкурсі, адже на переможців чекали подарунки, у тому числі гра «Скрабл» українською мовою. Щасливчиком та переможцем став учень 8-А класу Дяченко Андрій, який представляв гімназію №19 «Межигірська» у міському фіналі. 

    Дякуємо компанії «Акцент» та Нєдєльській Наталії за можливість грати у таку цікаву та відому гру!

    До уваги!  Щохвилини 1500 людей у всьому світі починають нову партію у "Скрабл". Королева Великобританії лишається фанаткою цієї настільної гри упродовж усього життя. Не виняток й українці.

    Група людей сідає за карту, тасує літери і починає складати слова – це "Скрабл", гру винайшли у далекому 1948 році. До України вона дійшла ще двадцять років тому, але по-справжньому популярною стала нещодавно. Поки що за настільні ігри переважно всідаються у дружніх компаніях та у молодих сім'ях. Головне завдання гри у слова – все ж таки розвивати інтелект та словниковий запас. Чимало людей таким чином навіть вивчають іноземні мови. "Скрабл" переклали вже на 29 мов.     Джерело: https://24tv.ua/mizhnarodni_novini_tag1121.