Навчальні проекти

    Останні дні грудня в гімназії завжди насичені подіями. Усюди передноворічна атмосфера, усі готуються до свята, прикрашають класні кімнати і приміщення гімназії, проводяться останні репетиції. Але у передсвяткових клопотах учні не забувають про  навчання. Для закріплення знань, отриманих на уроках фізики, гімназисти  створювали  навчальні проекти.

    Захисти навчальних проектів, обговорення та узагальнення отриманих результатів пройшли  дуже яскраво і креативно!

    Учениці 10-Б класу Ашихміна А.  та Єфремова К. поглибили свої знання з механіки і розповіли про властивості хвиль дев’ятикласникам.

    Черних  В. і Солодун В. з 11-Б дослідили у яких фільмах забули про закони фізики і застерегли від повторення подібних «подвигів» у реальному житті.

    Дівчата з 9-А та 11-А захопливо розповіли про фізику п’ятикласникам. Цікаві експерименти нікого не залишили байдужим!

    А восьмикласники не лише підготували проекти про двигуни, а під час конкурсу доводили, що майбутнє саме за альтернативними двигунами. Учні зрозуміли наскільки сильно теплові двигуни забруднюють навколишнє середовище і що рятувати екологію доведеться сьогоднішнім школярам.

    А до чемних,  працьовитих і старанних  учнів в середу з подарунками приходив Святий Миколай. Учні 8-Б класу отримали в нагороду екскурсію до фабрики, де народжуються справжні новорічні дива – фабрики ялинкових прикрас у Клавдієво.

    Веселих свят і щасливого Нового року