Професія – захищати Батьківщину

    В гімназії №19 «Межигірська» активно здійснюються заходи з активізації національно-патріотичного та військового виховання учнів. Ці заходи проводяться з метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність України.

    Одним з прикладів таких заходів було проведення з учнями 5-В класу (класний керівник Ярош Ніна Миколаївна) «Уроку мужності» із залученням ветерана Збройних Сил України, учасника бойових дій полковника запасу Дорохова М.С. 

    У своєму виступі ветеран детально ознайомив учнів з історією та структурою  Збройних Сил України, яке озброєння та бойова техніка в української армії. Учні узнали, які є офіцерські військові звання, про погони та форму одягу  військовослужбовців нашої армії. Школярі переглянули документальний відеофільм про бойову підготовку особового складу видів Збройних Сил України. Діти навчалися відповідати  на вітання «Слава Україні», «Бажаю здоров’я, панове…»  та «Вітаю, воїни».

    Активну участь  учні брали у грі між командами на знання військової термінології. Переможці були нагороджені  книжками з військово-патріотичним змістом.

    У заключному виступі полковник запасу Дорохов М.С. порекомендував учням якісно навчатися, бути дисциплінованими, закаляти себе фізично і готуватися бути справжніми майбутніми захисниками України.