Герої не вмирають! Вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні Олександра Плеханова

   Сьогодні гімназисти зібралися біля пам’ятної дошки Героя Небесної Сотні Олександра Плеханова, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини в Україні.

   До учнів гімназії,   вчителів   звернувся  Голова Подільської районної в м. Києві державної адміністрації Смирнов В.В.: «Пам’ять про Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться в наших серцях. У  них  було  все  життя  попереду. Але Олександр Плеханов, як і сотня інших героїв, прийшов на Майдан захищати свій народ…Захищати від неправди та свавілля своїх рідних, батьків, шкільних друзів, з якими навчався і ріс у школі.»

   З самого ранку діти початкової школи, гімназисти 5-11 класів разом з Головою Подільської РДА Смирновим В.В., заступником начальника Управління освіти Кузьменко В.М., директором гімназії Достав Л.В. долучилися до тихої щорічної акції «Ангели пам’яті», ініційованої співачкою й  активісткою  Анжелікою  Рудницькою  та мистецькою агенцією «Територія А». Ще напередодні в гімназії та вдома діти вирізали паперових ангеликів, а сьогодні прикрасили хол гімназії, символічне дерево пам’яті та дерево біля гімназії. Щоб видно було і тим, що на землі, і тим, що на небі.

   Герої не вмирають! Ми будемо пам’ятати їх вічно. Віримо, що єдність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.