Подаруй книгу в бібліотеку

Якщо вас спитають, яке свято 14 лютого, що ви відповісте? День Святого Валентина? Але в цей день є ще одне свято, яке не настільки розрекламоване, але не менш важливе. Це Міжнародний день дарування книг.

Скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книги, які впродовж багатьох століть накопичувалися у бібліотеках. У бібліотеці гімназії є чимало корисних книжок, але ж їх ніколи не буває багато, і тому цього року завідуюча бібліотекою провела акцію, приурочену до дня дарування книг.

У кожного з нас вдома є книги, які ви вже прочитали і можете поділитися ними з іншими людьми. Багато учнів нашої гімназії долучилися до акції «Подаруй бібліотеці книгу» та принесли до бібліотеки чимало цікавої літератури. Найактивнішими дарувальниками виявилися 5-А (класний керівник І. Бачинська), 2-А (класний керівник С. Головенко), 2-Б (класний керівник О. Крицька) та 3-А (класний керівник П. Косюк) класи.

Діти приносили книги зі словами: «Я прочитала цю книгу і хочу, щоб нею насолодилися мої друзі. Я хочу, щоб про цю книгу дізналося якомога більше дітей. Мені приємно ділитися тим хорошим, що в мене є.»

Завітайте до бібліотеки і візьміть книгу, яку для вас залишили друзі-гімназисти.

Надія Федорівна  Дорохова,
завідуюча бібліотекою