Прочитай дитині книжку

    Сучасні батьки чудово розуміють, наскільки важливим є читання вголос маленьким дітям, які ще не вміють читати. Але ми не завжди усвідомлюємо, що читати вголос дітям корисно навіть тоді, коли вони вже навчилися робити це самостійно, оскільки це покращує їхнє вміння читати та слухати, а також сприяє успіхам у навчанні.

    Учні 7-Б класу разом зі своїм класним керівником І. Черненко вирішили почитали в ролях свої улюблені казки, щоб зацікавити молодших читачів і допомогти їм розвивати когнітивні навички.

    Коли в бібліотеку гімназії завітали учні 3-х та 4-х класів, семикласники Бобак Ніколь, Рогожина Катерина, Коларьков Артем, Вороненкова Маруся, Уйміна Енія та Опанасенко Андрій прочитали їм уривки казкової повісті «Чарівник країни Оз» відомого американського письменника Лаймена Франка Баума, написану на початку минулого століття. Ця книга користується великою популярністю у дітей, адже дітям цікаві книжки, сповнені неймовірних пригод, книжки, в яких живуть добрі та злі чарівники і тварини, що говорять.

    Разом з дівчинкою Дороті та її вірним собачкою Тото юні читачі помандрували до чарівної Країни Оз. Вони здійснили захопливу подорож, познайомилися з добряком Страшилом, благородним Бляшаним Лісорубом, Лякливим Левом, з якими потрапили в небезпечні пригоди.

    Молодшим школярам дуже сподобалося читання вголос, тому вони попросили старших друзів провести ще подібні заходи найближчим часом.

Надія  Дорохова,
завідуюча бібліотекою