День відкритих дверей

     26 листопада в день відкритих дверей відбулася зустріч батьків наших гімназистів із заступником директора  з виховної роботи Оленою Тимощук, шкільним офіцером поліції Лідією Занюк та президентом учнівського самоврядування Анною Воронухою.

     Говорили про  взаємодію школи та сім’ї, як важливу умову ефективності освітнього процесу, про партнерство та спрямування зусиль учителів та батьків на вдосконалення процесу навчання й виховання дітей. Для ефективної співпраці між вчительським та батьківським колективами обрали голову батьківського колективу Марину Самборську. Президент учнівського самоврядування розказала про будні та свята гімназистів. Наголосила на основних пріоритетах учнів у школі: взаємоповазі, дружбі, безпеці, індивідуальності, глибині знань. Зазначимо, що кожен клас середньої та старшої школи визначав свої цінності навчання в гімназії. Таке опитування проводилося в рамках теми виховної роботи гімназії на 2019-2020 навчальний рік  «Роль родинного виховання – це необхідність у розвитку загальнолюдських цінностей при формуванні особистості».

     До всіх присутніх на зустрічі звернувся шкільний офіцер поліції, яка розказала про найбільш поширені проблеми у вихованні дітей. Лідія Занюк зосередила увагу батьків на законодавчій базі України, що висвітлює питання виховання та розвитку дітей та основне правило безпеки дітей «Насильству –  ні!».