Тиждень математики та інформатики «Математика без кордонів»

       З 27 по 31 січня у гімназії проходив тиждень математики та інформатики «Математика без кордонів». Учні були залучені до різноманітних заходів, які викликали у них неабиякий інтерес та зацікавленість.

       У кінозалі «З математикою треба дружити» учні початкової школи переглянули мультфільми про шкільну математику. А на математичному ярмарку вони із задоволенням обмінювали свої знання на цукерки.

       Учні 7 та 11  класів зустрілися за круглим столом «А математику ще й тому вивчати слід…», де одинадцятикласники поділилися своїми думками та власним досвідом навчання на уроках, підготовкою до ЗНО, закликали вчити математику систематично та давали  відповіді на запитання. Семикласники були у захваті від такого спілкування!

       Учні 8 класів провели рейд «Задачі атакують», пропонуючи розв’язати дітям цікаві логічні задачі та головоломки.

       Семикласники стали учасниками  квесту «Через знання – до перемог». Вміння швидко та правильно розв’язувати задачі допомагало їм знайти наступний кабінет з новим завданням.

       Багато емоцій викликав і «Математичний ярмарок» для учнів середньої та старшої школи.

       А на уроках інформатики учні повторили правила безпечної поведінки в Інтернеті.

       Завершився тиждень науковою конференцією «Така чудова та божевільна математика» для 9-11 класів. Одинадцятикласники підготували чудові та змістовні презентації про зв’язок  математики в іншими науками, про сучасних молодих математиків та їхні досягнення, про вплив математики на наше життя.

       А тематичні стенди та фільми про цікаві математичні факти, що демонструвалися у холі гімназії, створили справжню математичну атмосферу.