Вітаємо  гімназистів 9-х класів з успішним закінченням навчального року та  отриманням дуже важливого документа – свідоцтва про базову освіту.

     Класний керівник 9-А класу Білик Н.І. стверджує, що її учні  – це 27 неповторних, щирих, креативних особистостей зі своїм унікальним світом, наповненим добром і любов’ю. А ось, що говорять про свій клас самі учні 9-А класу.

     «9-А – надзвичайно дружній клас і не боїться нових знайомств. Приймаємо усіх з обіймами та теплом. У нас немає такого, що хтось залишиться на самоті, адже ми всі  – одна велика родина».

     «Ми можемо добре зустріти новеньких, згуртуватися в одне ціле, якщо треба, а також ми усі різні і доповнюємо один одного, що круто. Наш клас не схожий на інші класи з паралелі. Саме це робить нас унікальними».

     Класний керівник 9Б класу Іваницька Г.Д. говорить:«…Діти пишуть про свої найкращі моменти зі шкільного життя, а я дивлюсь на дітей і думаю, які вони різні: веселі і серйозні, балакучі і мовчазні, не завжди відкриті і дуже емоційні…І я впевнена, що дуже важливим нашим досягненням є те, що ми можемо сприймати інших такими, якими вони є, цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими».     

     «…9-В – найспокійніший клас на паралелі, доброзичливі, відкриті діти. Щороку ми святкуємо день нашого класу. Цей день святкується з чудовим тортом, який печуть дівчата, а на торті зазначать номер класу. І так щороку.. Ну а наші хлопці і дня не можуть прожити без футболу і про це всі знають. А ще, довгий час ми були єдині в гімназії на паралелі з літерою В. Я пишаюся вами, мої діти! Ваш класний керівник Мокієнко О.О.».

     Дев’ятикласники! Нехай знання, набуті в гімназії за роки навчання, стануть для вас основою в житті. Ви вдало подолали труднощі перших років навчання, засвоїли мудрість шкільної науки.

     Зі святом!!!