Стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації

    Вчитель французької мови Ольга Василівна Івасів з 20 по 27 листопада 2016 року проходила стажування у Празькому інституті підвищення кваліфікації за програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.

    В рамках програми підвищення кваліфікації вона взяла  участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку європейської освіти», відвідала  двомодульні лекційно-практичні заняття з теми: «Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях» та «Публікації в західних журналах: теорія та практика» на прикладах практики, правил і традицій написання наукової статті в журнали, що входять до системи SCOPUS, Web of Science та інші, познайомилася із Карловим університетом, отримала консультації  науково-педагогічних наставників, працювала в малих групах.

    На пленарному засіданні міжнародної конференції разом з  науковцями з Молдови, Німеччини, Польщі, України, Чехії   Ольга Василівна виступила з доповіддю та отримала з рук директора Празького інституту  Рr. Wаd. Strelkowski, Ph.D. Міжнародний сертифікат № 112016069.