Містер Левай

     Наша гімназія – місце, де зібрана велика кількість розумних та всебічно розвинутих учнів та вчителів. Ми є однією великою родиною та збираємо навколо себе чудових друзів.

     Уже давно гімназія співпрацює з цікавою особистістю. Це – містер Левай. Індіанець за походженням, який вже більше двадцяти років проживає на території України та займається активною науковою та громадською діяльністю.

     Будучи неймовірно закоханим в Україну, містер Левай ні на секунду не забуває про своє коріння і свою культуру, а також активно несе її всім, кого зустріне на своєму життєвому шляху. Він є викладачем в університетах Києва, діючим coach (тренером), що проводить семінари та конференції для різновікових груп за різними тематиками.

     Містер Левай є відкритою і неймовірно доброю людиною, обожнює людей  і з задоволенням впускає їх в своє життя та віддає їм частку себе. Не стали виключенням і учні нашої гімназії, до яких він прикипів з першої секунди знайомства. За його словами, більш вдячних та уважних слухачів він ще не бачив, а також впевнений, що наші учні є унікальними дітьми з величезним потенціалом лінгвістичних знань та патріотичних засад.

     Учні гімназії з нетерпінням чекають його уроків, на яких вчаться правильно формувати свої життєві цінності, визначати  пріоритети. Надзвичайно плідно і цікаво проходять дискусії. Адже є можливість не лише висловити і довести свою точку зору, а й вдосконалити граматичні, лексичні та комунікативні здібності. Містер Левай організовує дружні зустрічі учнів гімназії зі своїми успішними учнями, чим вмотивовує старшокласників до вивчення іноземної мови. Така плідна співпраця приносить усім величезне задоволення.

     Також містер Левай у захваті від адміністрації та учителів гімназії. «Мені здається, що я знаходжуся в родинному колі» – каже він.

     Нещодавно він був іменинником. Звісно ж, учні нашої гімназії не залишили таку суттєву подію поза увагою, влаштувавши нашому іноземному гостю чудове сімейне свято, яке нагадало про його захоплення у молоді роки.

     Для містера Левая це було несподіванкою, оскільки за традиціями його культури, подарунки отримують друзі та родина іменинника, як вдячність за підтримку та бажання бути поруч. Кажуть, що найкращий подарунок – це увага (містер Левай погодився з нами на всі 100%), і цей подарунок наші учні підготували бездоганно!

     Ми впевнені, що наша дружба з таким колоритним, цікавим та особливим гостем триватиме довго і буде надзвичайно плідною.