Популярні запитання

     Чи зможуть діти, які навчались у молодшій школі в експериментальних класах, нормально адаптуватися до навчання за стандартною програмою у середній школі? Планується поширення проекту на середню та старшу школу?

     ПОШИРЕННЯ ПРОГРАМИ НА СЕРЕДНЮ Й СТАРШУ ШКОЛУ Є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ УМОВОЮ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ". У КОЖНІЙ ШКОЛІ, ЯКА Є УЧАСНИКОМ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЕКТУ, ШКОЛЯРІ ЗМОЖУТЬ ПРОДОВЖИТИ НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ "ІНТЕЛЕКТУ УКРАЇНИ" ДО ВИПУСКНОГО КЛАСУ. У ВИПАДКУ Ж ПЕРЕХОДУ ДИТИНИ З ПРОЕКТНОГО КЛАСУ ДО ІНШОГО, В Т.Ч. ЧЕРЕЗ СІМЕЙНІ ОБСТАВИНИ, ПЕРЕЇЗД ТОЩО, ДИТИНА ЛЕГКО ЗМОЖЕ УВІЙТИ В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС І НАВІТЬ З ПЕВНОЮ ІМОВІРНІСТЮ МАТИМЕ ПЕРЕВАГИ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НАБУТІ НАВИЧКИ ТА ВМІННЯ.

     Хто зможе замінити вчителя експериментального класу на час її хвороби або відсутності з інших причин? Наскільки повноцінною може бути така заміна?

     В РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ВЧИТЕЛЯ НА ДЕКІЛЬКА ДНІВ, ЙОГО ЗМОЖЕ ЗАМІНИТИ БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ ВЧИТЕЛЬ, А У ВИПАДКУ, КОЛИ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ ВІДСУТНІСТЬ НА ДОВШИЙ ПЕРІОД, ТОЙ ВЧИТЕЛЬ, ЯКИЙ ЙОГО ЗАМІНЯЄ, ПРОХОДИТЬ СПЕЦІАЛЬНУ ПІДГОТОВКУ З ВИКЛАДАННЯ ПРЕДМЕТІВ ПО ПРОГРАМІ "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ".

     Як дитина, що була відсутня в школі понад місяць через хворобу, може наздогнати однокласників за програмою "Інтелект України"?

     ПРИ НАВЧАННІ ЗА БУДЬ-ЯКОЮ ПРОГРАМОЮ, ПРОПУСК ДИТИНОЮ ЗАНЯТЬ ПОНАД МІСЯЦЬ Є СЕРЙОЗНОЮ ПРОБЛЕМОЮ, ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ЯКОЇ НЕОБХІДНА ДОПОМОГА ЯК ВЧИТЕЛЯ ТАК І БАТЬКІВ. ЗА МОЖЛИВОСТІ ЗАНЯТЬ ВДОМА, УЧЕНЬ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ НЕОБХІДНИМИ НАВЧАЛЬНИМИ МАТЕРІАЛАМИ, В ТОМУ ЧИСЛІ, ЗАСОБАМИ НАОЧНОСТІ, ДИСКАМИ. БАТЬКИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ З ДИТИНОЮ ВДОМА, ОТРИМУЮТЬ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВЧИТЕЛЯ. ПІСЛЯ ОДУЖАННЯ УЧНЯ, ВЧИТЕЛЬ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ПРИДІЛИТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ ДИТИНІ З ТИМ, ЩОБ ВОНА НАЗДОГНАЛА СВОЇХ ОДНОКЛАСНИКІВ.

     Яка вартість навчання дитини в проектному класі?

     ВАРТІСТЬ УСІХ НАВЧАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ОДНІЄЇ ДИТИНИ СТАНОВИТЬ 195 ГРН. НА МІСЯЦЬ, ЗАЛЕЖНО ВІД РЕГІОНУ. ПЕРЕПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛЯ І САМЕ ВИКЛАДАННЯ – НЕ ОПЛАЧУЄТЬСЯ.

     За чий рахунок встановлюється телевізор у проектному класі?

     ТЕЛЕВІЗОР, ЯК І В ПЕРЕВАЖНІЙ БІЛЬШОСТІ КЛАСІВ ВСІХ ШКІЛ, КУПУЮТЬ БАТЬКИ. ЄДИНА ВІДМІННІСТЬ В ТОМУ, ЩО ТЕЛЕВІЗОР В ПРОЕКТНОМУ КЛАСІ ОФІЦІЙНО Є ІНСТРУМЕНТОМ НАВЧАННЯ І ТОМУ РОЗМІРИ ДІАГОНАЛІ, МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ, ЧАСТОТА І ЧАС ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ НА УРОКАХ СУВОРО РЕГЛАМЕНТОВАНІ З УРАХУВАННЯМ САНІТАРНИХ НОРМ ТА РЕКОМЕНДАЦІЙ НАУКОВЦІВ – МЕДИКІВ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ В ПРОЕКТІ.