Співпраця з міжнародною молодіжною організацією AIESEC «Світ без кордонів»

    Вже не вперше наша гімназія в рамках співпраці з міжнародною молодіжною організацією AIESEC «Світ без кордонів» радо зустрічає іноземних гостей.

    AIESEC— міжнародна молодіжна організація, що допомагає розвивати професійні навички та особистісні якості, отримувати новий досвід, беручи участь у міжнародних програмах та проектах. Організація об’єднує активну молодь зі 113 країн світу. AIESEC в Україні існує з 1994 року, об'єднує більш ніж 1000 студентів з 70 вищих навчальних закладів.

    Учні нашої гімназії мають можливість спілкуватися англійською зі студентами-волонтерами з Китаю, Туреччини, Індонезії, переглядати та обговорювати презентації. Волонтери знайомлять гімназистів з соціально-економічним, політичним і культурним життям своїх країн. Це виховує толерантне ставлення до інших культур, формує усвідомлення ролі і місця України в міжнародному співтоваристві.

    Діти залюбки розповідають іноземним гостям про життя гімназії, знайомлять з культурою та історією України, її звичаями і традиціями, а в процесі спілкування підвищують рівень володіння англійською мовою завдяки практичним навичкам.