Архів 2021-2022

open all | close all

Архів 2020-2021

open all | close all

Архів 2019-2020

open all | close all

Архів 2018-2019

open all | close all

Архів 2017-2018

open all | close all

Архів 2016-2017

open all | close all

Архів 2015-2016

open all | close all

Архів 2014-2015

open all | close all

Архів 2013-2014

open all | close all

Архів 2012-2013

open all | close all

Архів 2011-2012

open all | close all

Архів 2010-2011

open all | close all

Гімназія – партнер PEARSON

Гімназія – партнер PEARSON  

     8 грудня 2016 року у Гранд Холі готелю «Хрещатик» було проведено Щорічну конференцію освітніх закладів – партнерів PEARSON. Захід об'єднав більше 40 провідних шкіл, ліцеїв та гімназій Києва, Київської та інших областей України. У конференції взяли участь директори, заступники директорів та голови методичних об'єднань навчальних закладів, що втілюють у життя сучасні тенденції та підходи викладання англійської мови та кожного року демонструють високі результати у складанні ЗНО.

     Під час заходу відбулась урочиста церемонія вручення табличок видавництва PEARSON, які є підтвердженням  ефективного партнерства у сфері ресурсного забезпечення учнів та вчителів закладу, міжнародних екзаменів та методичної підтримки вчителів англійської мови. По закінченні офіційної частини заходу учасники взяли участь у багатьох вікторинах, отримали подарунки та мали змогу поспілкуватись  з колегами у  дружній, невимушеній атмосфері.   

     Представництво PEARSON в Україні та компанія «Дінтернал-книга» – ексклюзивний представник PEARSON в Україні, вдячні партнерським закладам за продуктивну співпрацю.

     Табличку видавництва PEARSON отримала і наша гімназія.

     Пишаємося нашими учнями та вчителями!

 

Співпраця з видавництвом «Pearson Education»

 

     Щоразу, коли учні, батьки, гості чи просто наші добрі друзі заходили до вестибюлю гімназії, вони помічали дві невеличкі таблички, які вказують на те, що наша гімназія є  партнером Британського видавництва «Pearson Education». І ось приємна новина – тут з’явилася третя табличка, яка підтверджує  наше партнерство, а, отже, гідно оцінює  величезний обсяг роботи, що  проводиться в стінах нашої гімназії.

     Як же все почалося?

     Наше знайомство з британським видавництвом розпочалося ще далекого 2004 року, коли в деяких класах вперше з’явився підручник з логотипом «Longman». А згодом, коли навчання за новими підручниками показало хороші результати на ЗНО, знайомство переросло в щиру дружбу. Методистів видавництва зацікавив серйозний підхід до процесу навчання, наше бажання впроваджувати сучасні європейські методики та технології у викладанні англійської мови, і дружні стосунки згодом перейшли на новий якісний рівень. У 2014 році гімназія№19 «Межигірська» стає партнером видавництва «Pearson Education» і отримує перший сертифікат, який підтверджує цей статус. Ми оцінили цю подію як аванс за досягнення і тому ще з більшим  ентузіазмом і серйозністю взялися до справи партнерства.

     Що було зроблено за цей час?

     Передусім, це щоденна кропітка робота на уроках – сьогодні вивчення англійської мови учнями 1-11 класів здійснюється за підручниками Longman. Постійні семінари для вчителів, які проводить Інна Цибульська та demo-уроки Олени Міходуй сприяють підвищенню кваліфікаційного рівня викладачів англійської мови. Натомість наші вчителі (Бобир Н.М., Іванченко Н.С., Яценко О.М., Соловйова М.С.) займаються пілотуванням і рецензуванням нових підручників видавництва «Pearson Education». У 2015-2016 навчальному році вчителі англійської мови (Бачинська І.А., Матяш Н.А., Іванченко Н.С., Строганова Т.С., Музичук О.М.) провели серію відкритих уроків для провідного спеціаліста з методики викладання Роберта Хартігена та відповіли на його численні питання стосовно розробки підручників під час персонального інтерв’ю.

     Гімназисти мають унікальну можливість ще у середній школі перевірити свої знання, складаючи міжнародні іспити КЕТ(5-7 класи) і РЕТ (8-9 класи). А для випускників,  які мають намір  здавати ЗНО з англійської мови, методисти центру проводять  двогодинні семінари-консультації, під час яких вони ознайомлюють учнів з ефективними формами, що дозволяють успішно пройти  тестування.

     Співпраця з видавництвом допомагає розвитку креативного потенціалу наших учнів,  дає можливість відчути себе переможцем. Учні гімназії брали участь у конкурсі відеороликів «Modern Technologу for Modern English Leaners», вибороли 1 та 2 місця і отримали нагороди.

     Справжньою нагородою для учнів та вчителів нашої гімназії є унікальна можливість співпрацювати з чудовим  колективом видавництва «Pearson Education».

Головне про гімназію

open all | close all

Навчальний процес

open all | close all

Наше сьогодення

open all | close all