Участь у «The World Scholar’s Cup Kyiv Round»

    Наша гімназія бере участь у багатьох міжнародних конкурсах. Винятком не став «The World Scholar’s Cup 2017», що проходив за підтримки Міжнародної школи «Меридіан». Цей захід в Україні проводився вперше, тому ніхто не знав, що від нього очікувати. Результат перевершив усі наші сподівання. Але найбільшим моє здивування було тоді, коли я дізналась, що на дебатах були присутні учні шкіл з різних міст України.

    Ми не лише дізналися багато нового та цікавого, а й весело провели час. Правду кажучи, ніхто з конкурсантів не почував себе конкурентами: атмосфера була настільки дружня, що здавалось ми всі були старими добрими приятелями.

    Символ конкурсу – пухнаста альпака. Найприємнішим було те, що кожен учасник  у подарунок  отримав маленьку кольорову іграшку-альпаку на згадку про участь у надзвичайно цікавому заході.

    За правилами  конкурсу учасники працювали у командах по-троє. Окрім цього учнів  поділили на дві вікові категорії: «seniors» та «juniors». Захід проходив у чотири етапи: «collaborative writing», «team debates», «scholar’s challenge», «scholar’s bowl». До речі, завдання були не з простих, особливо тести, оскільки питання стосувалися не шкільної програми, а загального розвитку людини.

    Участь у конкурсі – це чудова нагода для учнів гімназії поглибити знання з англійської мови, поспілкуватися з носіями, що приїхали із США. Коли ще трапиться така нагода?

    Ми отримали багато позитивних емоцій: приємне хвилювання під час «team debates», радість чи смуток під час «scholar’s bowl», неперевершене почуття перемоги під час «awarding ceremony».

    Це були чудові неповторні дні. Впевнена, що гімназисти залюбки завітали б на такий захід ще раз.

 

Катя Антипова,
Катя Єфремова,
учениці 8-Б класу