Перемога у конкурсі «Україна та світ»

    У шкільному конкурсі «Україна та світ» ІІ сезон, що проводиться в  рамках соціального проекту освітньої компанії «Династія», I і III призові місця посіли учні нашої гімназії. I місце виборола учениця 9-А класу  Прозоровська Вікторія, а III місце – учень 10-А класу Григор’єв Іван. Призами конкурсу «Україна і світ» II сезон стали поїздки в Європу на мовні курси влітку 2017 року. У програмі курсів, крім вивчення мов, будуть екскурсійні і розважальні заходи.

    Конкурс «Україна та світ» проводиться другий рік поспіль і в другому сезоні охопив 105 шкіл Києва та Київської області. У ньому брали участь 3946 учнів, зацікавлених у вивченні англійської мови, мотивованих вибрати майбутню професію та реалізувати культурно-творчий потенціал.

    Суть конкурсу полягала в перевірці знань учнів столиці з англійської мови з можливістю реалізації їх творчих здібностей. Учасники конкурсу мали можливість виявити творчі здібності, представивши власне бачення світу сучасних професій.  Конкурс складався з двох турів. Ці тури проходили незалежно один від одного.

    Перший тур, письмове тестування з англійської мови «Your English», проводився співробітниками компанії в школах Києва та офісі компанії «Династія Україна», а другий, малюнок на тему «Моя майбутня професія», був дистанційним і вимагав від учасників проведення рекламної компанії свого фото серед користувачів соціальної мережі Facebook.

    Це — проект, який під силу кожній дитині, і компанія тільки допомагає реалізувати знання і амбіції тінейджерів України. Він дає можливість всім конкурсантам відкрити для себе Європу, завдяки власним знанням, творчим і організаторським здібностям.

    Організатором конкурсу «Україна і світ» є освітня компанія «Династія Україна» за підтримки Всеукраїнського студентського союзу «Студент закордоном», чеського освітнього центру «Go Study» та управлінь освіти районних адміністрацій у місті Києві.

    Освітня компанія «Династія Україна» створює умови для успіху дітей!

    «Я здобуду нові знання і головне, це я сама багато працювала, багато вчилася і завдяки цьому в мене буде яскраве цікаве літо", – говорить Вікторія Прозоровська, учениця 9-А класу гімназії, переможниця конкурсу «Україна і світ».


    Нещодавно пройшла церемонія нагородження учасників конкурсу «Україна та Світ» ІІ сезон. Учителі порадили нам взяти участь у цьому конкурсі. Дуже приємно, що є компанії, які в наш час дають можливість дітям перевірити свої знання та знайти свій шлях у подальшому житті, спробувати змоделювати майбутню професію.

    Я дуже хвилювалася, коли оголошували результати. Враховуючи велику кількість учасників, не сподівалась на перемогу. Тим приємнішим виявився результат – І місце.  

    Хочу порадити всім учням нашої гімназії не боятися пробувати свої сили та обов'язково взяти участь у конкурсі наступного року. 

Прозоровська Вікторія,
учениця  9-А класу